AGRO24  Agro24   

FLEXIBILNÍ VAKY / FLEXIVAKY - Průmysl


Dešťová voda již není nevyčerpatelnoým zdrojem a stává se dražší. Další využití dešťové vody se stává nezbytnou(brzy povinnou) z ekologického a ekonomického hlediska.

Nabízíme flexibilní nádrže - flexivaky pro regeneraci dešťové vody speciálně určené pro průmyslové podniky, obce nebo zemědělské podniky od objemu 40 - 1200 m3.
Jsme výhradními dovozci a distributory flexibilních nádrží společnosti RCY France Louhans.
Jsme schopni Vám nabídnout standartní výrobky, ale také výrobky na míru dle Vašich potřeb a omezení. Naše projekční kancelář je Vám k dispozici pro nalezení nejlepšího řešení.

    flexivak velké objemy průmysl 

Naše flexibilní nádrže - flexivaky  jsou velmi odolné a mají dlouhou životnost. Mohou být vybaveny širokou škálou zařízení ( ventily, ventily proti přetečení, inspekční poklop, zesílené rohy, výplň kolen, atd.)

Standartní, tak i flexivaky na míru jsou před expedicí k zákazníkovi námi smontovány, abychom se  vyhnuli riziku úniku kapalin. Po kontrole  jsou flexivaky dodávány zákazníkovi připravené k rychlé a snadné instalaci. Vyžadujete-li pouze jednoduchou přípravu podkladu, můžete naše nádrže instalovat svépomocí.

Nabízíme samozřejmě kompletní řešení pro sběr, skladování a redistribuci Vaší dešťové vody. Toto řešení zahrnuje rozdělovač, flexibilní nádrž a čerpadlo přizpůsobené Vašim instalacím. Společnost RCY FRANCE Louhans vyvinula a patentovala kolektor pro okapy speciálně určený pro průmyslové a zemědělské budovy. Kolektor je přizpůsobitelný na několik průměrů okapů, je opatřen podpěrou upevnění, trubek a přípojek k ohebné nádrži.


Naše flexibilní nádže - flexivaky na uskladnění dešťové vody lze používat venku, na přímém slunci bez omezení.

Výrobce: RCY Louhans France


Poptávky zasílejte na info@agro24.eu

 

Dostupné objemy 40 - 1200m3

Podpůrná textilie   2x1100 dtex PES HT
Povlak                  PVC
Gramáž                1300gr./m2
Pevnostní mez CH(W)/TR(F)   400/380 daN/5cm   EN ISO 1421
Odolnost proti roztržení  CH(W)/TR(F)   50/50 daN  DIN 53.363
extrémní teplota použití   -30stC  -   +70st.C  DIN EN 1876-2

OGFkYWI0