AGRO24  Agro24   

FLEXIBILNÍ VAKY / FLEXIVAKY - Domácnost


Dešťová voda již není nevyčerpatelnoým zdrojem a stává se dražší. Další využití dešťové vody se stává nezbytnou(brzy povinnou) z ekologického a ekonomického hlediska.

Nabízíme flexibilní nádrže - flexivaky pro regeneraci dešťové vody speciálně určené pro jednotlivce s upraveným objemem od 500litrů do 30 metrů krychlových. Jsme výhradními dovozci a distributory flexibilních nádrží společnosti RCY France Louhans.
Jsme schopni Vám nabídnout standartní výrobky, ale také výrobky na míru dle Vašich potřeb a omezení. 

flexivak domácnost4     

Naše flexibilní nádrže - flexivaky  jsou velmi odolné a mají dlouhou životnost. Mohou být vybaveny širokou škálou zařízení ( ventily, ventily proti přetečení, inspekční poklop, zesílené rohy, výplň kolen, atd.)

Standartní, tak i flexivaky na míru jsou před expedicí k zákazníkovi námi smontovány, abychom se  vyhnuli riziku úniku kapalin. Po kontrole  jsou flexivaky dodávány zákazníkovi připravené k rychlé a snadné instalaci.

Nabízíme samozřejmě kompletní řešení pro sběr, skladování a redistribuci Vaší dešťové vody. Toto řešení zahrnuje rozdělovač, flexibilní nádrž a čerpadlo přizpůsobené Vašim zařízením a domácím potřebám.


Naše flexibilní nádže - flexivaky na uskladnění dešťové vody lze používat venku, pod plachtami nebo pod terasou.

Poptávky na flexivaky zasílejte na info@agro24.eu


     

YWE2Z